Instruktoři

Kníže Svatopluk se rád obklopuje vzdělaným, moudrým a schopným dvořanstvem. Každý, i sebetitěrnější, prohřešek trestá, a tak se tým sem tam obmění (a medvědi kolem tvrze nají).

Mrňous - Jakub Štros

Vedoucí oddílu a roverského kemne na Praze 10, studující Fakultu dopravní ČVUT. Fotograf a cestovatel, taky trochu ajťák a barista. Užívám si dobré jídlo a pití a vůbec tak jako pohodku.

Kateřina Zábojníková

Děvče z Moravy, co se zatoulalo do Prahy na studia a už tu zakotvilo. Pracuje v lesní školce, a tak jí nevadí žádné počasí. Má ráda tvoření všeho druhu (malování, vyřezávání,...). Teď se baví nejvíc recykliteraturou a miluje Špatné básně. Táhne jí to na Island, kam by se jednou ráda vrátila.

Dodo - Prokop Laichter

Pražský roztěkaný homeboy a floutek, který se vždy někdě štastně upíchne. Jsem pro každou špatnost, hlavně když z toho nakonec vypadne nějaký jídlo. Skauting mě od malého vlčátka dovedl až přes všechny peřeje radcování, vedoucování i instruktorování, aniž by mě opomenul protáhnout mezinárodními akcemi, až na Pruty, kde už se pár let držím.

Dany - Daniela Všetečková

Jsem Dany a ráda poletuji světem, nechávám se inspirovat věcmi a lidmi náhodně letícími kolem mne a ráda v nich hledám krásno. Donedávna jsem mnoholetě vedla světlušky. Tak mnoholetě, že už mne jednoho dne dorostly a začaly vést se mnou. Mimo skautování se vyučuji na švadlenu ukulelistku a občas se snažím něco tvořit.

Kulich - Roman Podhájecký

Odborník na molekulární potrubí, který se snaží žít s co nejmenším počtem věcí, ale stejně nakonec dopadne tak, že si pořizuje kámen na pečení pizzy.. (protože bez něho to samozřejmě nejde!). Poslední dobou hledám a objevuji limity vlastního těla a zdá se mi, že cesta to bude ještě dlouhá. A když je čas tak rád vařím, piju dobrou kávu nebo se dívám s přáteli na skvosty (ale i braky) kinematografie.

Tarzan - Barbora Vrbová

Skautka z hanácké metropole, v profesním životě usilující o dokonalé přírodovědné vzdělání mládeže. Ve volném čase zase zkouší vzdělávat svého psa.Kromě toho miluje zvěř a rostlinstvo všeho druhu, všemožný i nemožný pohyb, ráda peče štrůdly, hraje na flétnu a chodí s kamarády po kopcích.

Vláďa - Vladimír Bláha

Pan učitel co se z Hané do Brna dostal. Miluje lesy, hory, louky… prostě přírodu se vším všudy. Rád jí putuje, pozoruje a zkoumá. Chodí tak rychle jak mu nálada dovolí. Někdy s hlavou zakloněnou k obloze, domům a věcem kolem, jindy zahloubán, se zrakem upoutaným k zemi. Jeho smích je nezapomenutelný, ale občas je potřeba si na něj počkat. Když je čas, rád čte a kouká na filmy, nasává příběhy. Taky rád jí a někdy je jedno co to je, hlavně, že je toho hodně.

Šipka - Štěpánka Gennertová

Brnu i přes (snad) končící studia začíná říkat domov. Ráda se pohybuje venku, ale i vysedává u počítače. Miluje kávu, čokoládu a ráda se směje. Občas je trochu upovídaná, občas trochu zmatená, jindy jenom tiše pozoruje kolem sebe.

Paula - Marta Paulová

Konstantně nestíhá. Ať už jí uvidíte běžet na vlak do Prahy, balit krosnu do Alp, kupovat letenky, vyrábět, obsluhovat za barem nebo psát medailonek na prutí web. Na druhou stranu je milovnicí pořádku, která hrozně ráda cokoliv organizuje. Studuje v Olomouci portugalštinu a vdy se pokusí do konverzace vloudit nějakou zajímavou etymologii.

Dáda - Dalibor Vlček

Teplomilný tvor, který rád objevuje a prozkoumává, jak věci fungují. Hledá logiku a smysl i tam, kde prostě nejsou. Jeho nejoblíbenější otázky jsou "Proč?" a "Nešlo by to dělat lépe?". Je vedoucím oddílu vlčat v Pražské čtvrti Bílá Hora a vedle toho se stará o děti na základní škole, kde si občas taky hraje na učitele. Klid v duši a odpočinek pak hledá u sportu a manuální práce. Lidé se ho často ptají, proč se pořád mračí, ale on se jen tváří neutrálně a velice pravděpodobně o něčem přemýšlí. Většinou o tom, jak zakázat zimu.

Poppy - Dia Burešová

Jednou tady, jindy tam. Dívka, která stále nic nestíhá, protože toho chce stihnout hodně. Miluje hudbu, radosti, trhlé nápady a svoje milé kolem sebe. Pocházím z takové kotěhůlky, a proto ráda cestuji po republice, ať taky něco vidím. Doma je však doma. Jo a to je tam, kde je nejlíp.

Ryan - Josef Patrný

Kluk z východních Čech, konkrétně z malé vesnice nedaleko malebné Litomyšle, kde pracuje jako truhlář. Rád manuálně pracuje a tvoří. Mezi jeho další záliby patří historie, tradice, filmy, příroda a dobrá hudba. Je společenský, ale má rád svůj klid.