Instruktoři

Kníže Svatopluk se rád obklopuje vzdělaným, moudrým a schopným dvořanstvem. Každý, i sebetitěrnější, prohřešek trestá, a tak se tým sem tam obmění (a medvědi kolem tvrze nají).

Ňemi - Tomáš Němec
Webmajstr

Kluk z perníkového města, co se nebojí výzev, rád chodí po divadelních (ne)prknech a nenechá jedinou bránici v klidu. Nemá rád olivy ani rajčata. Zato zbožnuje svého jezevčíka, počítače a nejrůznější tělohybné procesy.

Tarzan - Barbora Vrbová

Zástupkyně vedoucí jednoho olomouckého oddílu, taky se ve středisku občas snaží věnovat roverům. Většinu času tráví v parku špehováním všemožného ptactva za pomoci antény a dalekohledu. Kromě toho miluje zvěř a rostlinstvo všeho druhu, všemožný i nemožný pohyb, ráda peče štrůdly, hraje na flétnu a chodí s kamarády po kopcích.

Dany - Daniela Všetečková

Lehce střeštěná a rychle mluvící, vyrotlá za zdí, hladovou. Vedoucí světlušek a studentka sociální práce a teologie. Má ráda zvířenu všeho druhu a bubliny. Jo a taky seriály.

Dodo - Prokop Laichter

Zmatený obyvatel pražských vinohrad, hejsek a kavarenský povaleč. Ve svém středisku vedl a úspěšně předal roverskou žižkovskou republiku a nyní si užívá štastně podzim skautského života.

Mrňous - Jakub Štros

Vedoucí oddílu a roverského kemne na Praze 10, studující Fakultu dopravní ČVUT. Fotograf a cestovatel, taky trochu ajťák a barista. Užívám si dobré jídlo a pití a vůbec tak jako pohodku.

Myška - Iveta Papežová

Vedoucí jednoho z náchodských oddílů, hráčka frisbee, co miluje pohyb, přírodu a tvoření. Studuje v Praze, ale když je hezky, nejradši vezme batoh na záda a vyrazí do hor. Nejlépe do míst, kam jiní lidé nechodí. Občas mívá sklony k zachraňování světa, díky čemuž se naučila nedělat si hlavu z neúspěchu. Ráda dělá radost jiným lidem.

Vláďa - Vladimír Bláha

Občas troubí z věže, jindy pomáhá s divadelním festivalem. V létě cestuje a je rád v lese a na horách... V Olomouci je doma, ale studuje v Brně. Vedení vlčat vyměnil za zástupcování střediskového vedoucího a rovery. Rád jí. Nemá rád jídlorejpaly, ale na druhou stranu po nich rád občas dojídá. Někdy zběsile tančí a chodí tak rychle jak mu to zrovna nálada dovolí. A když je zrovna pomalej den, tak to prostě rychle nejde...

Helča - Helena Kmínková

Až zestárne, chce být stará čarodějnice a mít kolem očí vrásky od smíchu. Teď se zabývá fyzioterapií, bylinkami a pořádáním dívčích dýchánků. Ráda zpívá a fotí.

Moony - Branislav Olos

Pochází z jistě nejkrásnějšího místa středního Slovenska a možná nejkrásnějšího na celém světě. Rád naslouchá druhým, ale pokud se ho zeptáte, dokáže hodiny vyprávět o svých oblíbených komiksových hrdinech, boji, genetice, nožích, lidském těle a tom, jak funguje svět kolem nás. A až ho přestane bavit povídání, pustí se s tebou i do té nejbláznivější výzvy.

Vločka - Klára Jiráčková

Do vínku zdědila toulavé nohy. Nejraději se toulá rozkvetlými horami, bosonohá s rozevlátými sukněmi a zkoumá vše kolem sebe. Ráda zpívá a poslouchá příběhy druhých. Stejně blízký jako náš kraj je jí kraj arabský. Neptej se jí, kde žije.

Veverka - Karolína Soukupová

Moc ráda se směje a tráví čas s dalšími lidmi, přesto si ale denně neodpustí alespoň chvilku o samotě jenom pro sebe. Snaží se žít v souladu s přírodou a nebrat si víc, než je potřeba. A často uzavírá nesmyslné sázky (zvláště když zrovna nemá pravdu). Když se dá do vyprávění, nic ji nezastaví.

Kateřina Zábojníková

Děvče z Moravy, co se zatoulalo do Prahy na studia. Učí se, jak si hrát s dětmi a učarovaly jí lesní školky. Ráda maluje, učí se hrát na kytaru, zpívat a tvoří z materiálů, co najde v lese. Táhne jí to na Island, kam by se jednou ráda vrátila.

Lenka - Lenka Mánková

Nenávidí chaos, ale učí se s ním žít (pochopila, že to asi jinak nepůjde). Svůj čas tráví převážně ve Skautském institutu (k vidění hlavně u toustovače), na cestě do/ze školy + aspoň 1x týdně kdekoliv, kde je wi-fi. Mistryně v nezvládání stresu, přesvědčování se o uplatnitelnosti svého studujícího oboru, zoufalém smíchu a utahování si z ostatních pro svůj lepší pocit. Navzdory vědeckým studiím nejvyšších kapacit dokázala, že se umí pohybovat na třech místech ve stejnou dobu! Trpí nehynoucí láskou k přeplněným spojům MHD. Poznávací znamení - neurotický tik v pravém oku.